Gebouw-T op FacebookGebouw-T op HyvesGebouw-T op SpotifyGebouw-T op Last.fmGebouw-T op YouTube
Bazzookas in Gebouw-T

Genre

Ska

Support Act

Goeiemiddag!

Locatie

Rabozaal

Zaal open / aanvang

20:30 / 21:00 uur

Bazzookas

Zaterdag 16 juni 2012

Het ontstaan van de Bazzookas is het best te vergelijken met de ontdekking van het buskruit. De verrassing van de knal die dat met zich mee bracht, komt overeen met de ska van de Bazzookas die samen het oefenkot ingingen: Magisch, explosief en episch!

Al snel blijkt dat deze beer niet te temmen is en de Bazzookas breken uit, ze draven door. 8 Man sterk knallen ze sinds 2 jaar het publiek èn zichzelf ondersteboven. Het is een universele energie die vanuit het kloppende hart van de band komt. Zonder uitzondering nemen ze iedereen te grazen, Of dat nou man/vrouw, jong/oud, mooi/lelijk, hond/kat, groot/klein. Frans, Belgisch, Duits of Oerhollands is, maakt niet uit. Iedereen stuitert in no-time mee op de skadans van de Bazzookas.

Met blazers, toeters en bellen worden zalen en festivals opgerold. Ze komen aan met de grote gele Amerikaanse schoolbuzz. Pakken uit, bouwen op en gaan loos. Op een podium of op de buzz. Het houdt niet op. 8 man sterk en een eigen crew.

Er zijn in die twee jaar al veel sporen verdiend. Zwarte Cross en Parkpop bijvoorbeeld. Leden van de Bazzookas speelden eerder met VanKatoen en The Palookas al op Pinkpop, Lowlands en ontelbare festivals in binnen- en buitenland. Het plezier en de chemie zoals die nu gebundeld is in de Bazzookas gaat deze sporen doen vervagen en vervangen.

Met het uitkomen van het nieuwe album 'Kaboem!' hebben de Bazzookas de toon gezet. Louter positieve recensies en ontelbaar veel sterren vlogen hen om de oren. Alles doen ze met één doel voor ogen: Spelen of hun leven ervan afhangt! Want dat doet het. De muziek van de Bazzookas slaat in als een bom: KABOEM!
www.bazzookas.nl

Support: Goeiemiddag!

Een stel baldadige Hollandse kerels besloten in een opwelling het Belgische festival Pukkelpop onveilig te maken. De tamme Belgen waren tegen de manische gekte die de mannen ontketenden niet opgewassen. GOEIEMIDDAG! Deze simpele groet was het startsein voor de absurdistische skaband met een verlichtende boodschap. Met de videoclip bij hun eerste nummer: ‘Het Geert Wilders protestlied’ trokken ze de aandacht van de media. Binnen een week werd de clip maar liefst 20.000 keer bekeken. Hieruit volgde een interview bij PowNews, een live optreden op 3FM en stonden ze op de Dam voor een publiek van 5.000 man te spelen!
Ze begonnen als trio en zijn inmiddels met zeven man! Na de zomer brachten ze de single ‘Doodsangst’ uit en hun EP ‘Greatest Hits Vol. II’. Deze mannen willen de wereld gaan veroveren te beginnen met Nederland en als het lukt toch ook bij die tamme Belgen!

Energie nodig? Beluister deze bands dan op onze spotify playlist! Klik hier.

Datum Aanvang Ticketprijs
Za 16 jun 2012 21:00 uur € 10,-   CJP/RPP: € 9,-    
Bestel ticket

De ticketprijs is inclusief servicekosten en gebruik van garderobe.


Complete agenda

Optredens 1 t/m 23 van 23
Sponsors van Gebouw-T: Rabobank Sponsors van Gebouw-T: Dommelsch Sponsors van Gebouw-T: Gemeente Bergen op Zoom Sponsors van Gebouw-T: Fonds Podium Kunsten Bergen op Zoom 800 jaar